Ciemne płytki z satynowym wykończeniem mają luksusowy wygląd

Odpowiednia aranżacja pomieszczeń sprawia, że dom czy biuro wyglądają spójnie i elegancko, dobrze się również w takich wnętrzach czujemy. Jeśli chcesz co zmienić w łazience, kuchni czy innym pomieszczeniu, aby wyglądało ono bardziej ekskluzywnie, możesz zastanowić się nad położeniem na podłodze ciemnych płytek imitujących czarny marmur z jasnym żyłkowaniem. Z pewnością w sprzedaży znajdziemy wiele dostępnych rodzajów i wielkości płytek, które nie tylko nadadzą twojemu wnętrzu piękny wystrój, ale także zachowają trwały efekt przez dłuższy czas przy minimalnym czyszczeniu.

Piękne, czarne płytki imitujące wygląd marmuru

Obecnie płytki na ściany i podłogi są dostępne we wszystkich kształtach i rozmiarach oraz w różnych wzorach i kolorach. Większość dostępnych obecnie płytek, zarówno podłogowych, jak i ściennych, jest wykonana z ceramiki lub porcelany, które są mocniejsze i bardziej odporne na uszkodzenia, niż inne rozwiązania z naturalnych materiałów, takich jak marmur, kamień czy drewno. Trwałość i korzystna cena płytek sprawiają, że wyróżniają się one jako najbardziej popularne, a wykończenie takie jest również estetyczne i funkcjonalne. Znajdziemy również wykończenia błyszczące, matowe i satynowe, dlatego wybór płytek do naszych potrzeb nie powinien sprawić nam problemu.

Satynowe i matowe wykończenie płytek jest ostatnio bardzo popularne. Z płytkami satynowymi wszystko wygląda bardziej przestronnie i bardziej higienicznie, nie widać plam i zacieków z wody jak na wykończeniu z połyskiem. Projekt płytek podłogowych z tym wykończeniem tworzy elegancki układ całej przestrzeni, który nada ton i charakter innym dekoracjom. Tego typu płytki ścienne, czy to w łazience, salonie, czy w kuchni, są łatwe do utrzymania w czystości.

Obecnie płytki ścienne nie ograniczają się już do pomieszczeń takich jak kuchnia czy łazienka, ale rozszerzyły się na sypialnię, salon, a nawet na zewnątrz. Satynowe, dekoracyjne płytki marquina gold poler z pewnością zapewnią twoim wnętrzom ciekawe wzornictwo, elegancję i funkcjonalność, których potrzebujesz. Zakup płytek naśladujących wygląd marmuru to odpowiednie rozwiązanie dla osób, które nie chcą wydawać dużych pieniędzy na podłogę czy poświęcać wiele czasu na jej konserwację.

Powered by: Wordpress