Własna firma na wyspach

Posiadanie własnej firmy nie jest czymś wyjątkowym na wyspach. Wielu Polaków jedzie tam i najpierw próbują pracować u kogoś, a później pracują u siebie.

Dzieje się tak, dlatego że w UK samozatrudnienie oznacza minimalne ilości formalności. Nie trzeba dużo spraw załatwiać, ale co ważne opłaty są bardzo niskie. W Polsce też formalności jest coraz mniej, ale niestety opłaty potrafią zniszczyć wszystkich. Nawet, jeśli mamy niski ZUS to w Anglii możemy płacić tyle, co my na miesiąc na kwartał. Tak to właśnie wygląda, dlatego niech ktoś się nie dziwi, że Polacy tam jadą i starają się próbować nowych możliwość. Jeśli im się uda to bardzo dobrze i warto ich w tym wspierać. Dla osób, które chcą założyć własną jednoosobową firmę pomocny będzie polski księgowy w UK.

To ktoś, kto przeprowadzi nas przez wszystkie etapy rejestracji i będzie można zacząć próbować sił w czymś dla nas innym.

Jesteśmy w obcym kraju i musimy się nauczyć tak działać żeby to wszystko nam odpowiadało. Nie jest to łatwe zadanie żeby utrzymać się na rynku, ale jeśli ktoś nie odważy się spróbować to mu się to nie uda. Warto, zatem ponieść to ryzyko tym bardziej, że przez trzy miesiące możemy całkowicie za darmo próbować. Dopiero wtedy widzimy, że to jest coś dla nas to zaczynamy wszystko rejestrować.

Pomoc księgowego
Warto zgłosić się wcześniej do księgowego. Wtedy będzie można uzgodnić cały plan działania, co do naszej firmy. Wybierzemy jej odpowiedni profil będziemy wiedzieć, do jakiej stawki podatkowej się kwalifikujemy. To wszystko ma bardzo duże znaczenie, dlatego trzeba o tym pamiętać.

 

Księgowy to osoba, która zna się na prawie podatkowym, dlatego zawsze bardzo skutecznie nam doradzi. Na pewno z takiej współpracy wyjdziemy, jako zwycięscy. Te osoby, które chcą spróbować nowych możliwości powinny odwiedzić stronę polski ksiegowy w Londynie i tam znajdą księgowego, który jest w stanie im pomóc. Możemy poprosić tylko o doradzanie i dalej poradzimy sobie sami, ale można również prosić o kompleksowe usługi księgowe i finansowe.

Powered by: Wordpress